Güneş Arge Kimdir?

Güneş Arge Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. kurucularının kendi alanlarında yıllarca kazandığı bilgi ve deneyimle, insan hayatını kolaylaştırıcı yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmesi amacıyla 2020 yılında kurulmuştur.

Misyon & Vizyon

Yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen Güneş Arge’nin öncelikli misyonu; müşterileri ve çözüm ortakları için kendini her geçen gün yenilemek, insan hayatını kolaylaştıran ve değer katan çözümler üreterek Arge kavramını gerçek anlamda yansıtmaktır. Güneş Arge olarak öncelikli hedefimiz kaliteli üretim ve yaratıcı çözümler üretmek. Yeni trendlere hızlı ve kendi yaratıcı yorumu ile reaksiyon göstermek ve portföyüne yeni yaratıcı çözümler eklemek için araştırma ve geliştirmeye daha fazla yatırım yapmaktır.


Güneş Arge %100 Yerli Hibi Hijyen Bilekliğini Üretti


Güneş Arge olarak pandemi döneminin ilk gününden itibaren yoğun ve gece gündüz süren çalışmalar ile Türkiye’de eşi olmayan bir projeye imzamızı attık. Hijyen bilekliğini yani bizim adlandırdığımız şekli ile HiBi ‘yi; bir hijyen gerekliliği olarak hayatımıza dahil olan dezenfektan, kolonya ve türevi mikrop kırıcı olan likitleri üzerinizde taşımanın en şık ve en yaratıcı çözümü olarak sunmaktan dolayı çok gururluyuz.